Aukštų planai, nuotraukos, video - tai kas svarbiausia kiekvienai nekilnojamojo turto svetainei ar skelbimui

Pirkėjai aukštų planus vertina kaip vieną iš svarbiausių ypatybių nuosavybės svetainėje. Kartu su profesionalia fotografija ir išsamia informacija apie namus aukštų planai yra puiki rinkodaros priemonė žiūrovams. Pirkėjai gali suprasti, kaip jiems gali būti naudingas namas, atlikdami išsamų grindų plano išdėstymą ir matavimus. Kartu su nekilnojamojo turto fotografija aukštų planai suteikia geresnį supratimą apie turtą žiūrovams!

Kodėl jie reikalingi kiekvienam NT pardavėjui?

Aukštų planai gali padėti pagerenti NT pardavimo strategiją:

PAGALBA PIRKĖJAMS 
Aukštų planai yra puikus būdas, padedantis pirkėjams vizualizuoti kambarių išdėstymą, pirkėjai gali lengvai planuoti, kur dėti savo baldus ir kitus daiktus, o tai yra gyvybiškai svarbu norint nustatyti, ar turtas yra tinkamas jų poreikiams pagal išdėstymą ir dydį.

SUTAUPO DAUG LAIKO
Nekilnojamojo turto paruošimas peržiūrai užima daug laiko ir reikalauja daug pastangų. Įsivaizduokite, jei pirkėjas, apžiūrėjęs turtą, nusprendžia jo nepirkti tik todėl, kad jam nepatiko išdėstymas? Visos jūsų pasirengimo pastangos būtų prarastos veltui.

Nekilnojamojo turto aukštų planai gali padėti sumažinti tokius scenarijus. Pirkėjai gali nuspręsti neplanuoti parodymo, jei jiems nepatinka išdėstymas, tiesiog žiūrėdami į aukšto planą, o tik susidomėję pirkėjai pasirūpins turto apžiūra – filtruos nereikalingus aprodymus ir padidins pirkimo tikimybę.

Powerweb.lt Interneto svetainių kūrimas, tinklapiai, svetaines, el. parduotuves, Seo paslaugos
Powerweb.lt Interneto svetainių kūrimas, tinklapiai, svetaines, el. parduotuves, Seo paslaugos
Powerweb.lt Interneto svetainių kūrimas, tinklapiai, svetaines, el. parduotuves, Seo paslaugos

Maža kaina

Aukštos kokybės planai

Sukursime iš piešinio
arba iš techninio brėžinio

Trumpas pagaminimo laikas

Kuriame ir realistines nuotraukas bei video

Užsisakykite dabar, arba teiraukitės dėl kainos:

Arba tiesiog atsiųskite mums

laišką: info@powerweb.lt