Mūsų paslaugos:

Kaip užsidirbti iš savo internetinės svetainės

Užsidirbti pinigų iš savo internetinės svetainės nėra mitas. To gali pasiekti visi. Šiame straipsnyje aptarsime kaip galite uždirbti iš savo internetinės svetainės.

Skaitymo laikas:

Powerweb.lt Interneto svetainių kūrimas, tinklapiai, svetaines, el. parduotuves, Seo paslaugos

Svarbiausias faktas kurį stengiamės suteikti savo klientams kuriant internetinę svetainę – svetainė privalo uždirbti savininkui vienokiu ar kitokiu būdu, priklausomai nuo kliento nusiteikimo, investavimo galimybių, kalbant apie pinigus arba įdėtą papildomą pačio darbą. Mes suprantame, kad kaina kuri investuota į svetainės kūrimą yra svarbi kiekvienam, nors tai nėra brangi investicija, tačiau pinigai ant medžio neauga ir kiekvienas juos uždirba iškeisdamas savo laiką ir jėgas. Todėl suprantame kaip apmaudu, kai betkokia investicija neatsiperka ir pinigai lyg išmesti į balą. Mes į svetainę žiūrime kaip į betkokią kitą investiciją kuri turi atsipirkti dedant pastangas.

Žinoma kiekvieno kliento idėjos ar teikiamų paslaugų sritis skiriasi, tačiau visada pasiūlysime galimus variantus gauti pelną iš svetainės kiekvienam.

Savaime aišku jog teikiantiems paslaugas klientams svarbiausia gauti kuo daugiau tiesioginių užsakymų, tai yra pagrindinis tikslas kuris taip pat reikalauja pastangų norint pasiekti gerą rezultatą. Būtų nesąžininga jeigu teikiantis paslaugas klientas užsisakytų svetainę, įdėtų daug darbo, pinigų, bet ji būtų nematoma ir negeneruotų susidomėjusių lankytojų. Tokių variantų yra daug ir itin dažnai tai nutinka užsisakius svetainę iš nepatyrusių kūrėjų kuriem svarbiausia pasiimti tuos pora šimtų eurų, o visa kita nebesvarbu.

TAIGI, TRUMPAI APTARKIME GALIMYBES PELNINGAI SVETAINEI:

Pirmiausia žinoma paminėsime tiesioginius paslaugų užsakymus. Tai gaunama sulaukiant svetainėje daug lankytojų ir tvarkingai pateiktos informacijos pagalba paverčiant juos užsakovais. Laisvai samdomi darbuotojai, turintys asmeninę svetainę, paprastai per valandą ima 65% daugiau nei žmonės be jos, nes turint svetainę jais labiau pasitiki klientai bei gauna daugiau užsakymų.

Apie tai daug nesiplėskime, tik svarbu paminėti jog tik kokybiškos, visapusiškai tvarkingos, tinkamai optimizuotu SEO, turinčios nemažą turinio kiekį kuris yra pildomas laikas nuo laiko – iškyla google ir kitose paieškose bei sulaukia didelio lankytojų srauto. Kitu atveju tektų papildomai investuoti į mokamą reklamą. Nors tikrai ir be mokamos reklamos galima monetizuoti svetainę ir tai padaryti kur kas pigiau ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau nesitikėkite investuodami tik 200 ar 300 eurų studentams arba neįdėdami darbo išvysti didelius savo svetainės reitingus ir gauti daug užsakymų.

VISADA GALIMA SUGALVOTI PRODUKTĄ

 Antras būdas monetizuoti savo internetinę svetainę yra sukurti ir parduoti savo paties produktą (skaitmeninį ar fizinį). Apie tai daugelis nepagalvoja, tačiau tam tereikia svetainėje įdiegti parduotuvės funkciją su kuria lankytojas galės tiesiogiai sumokėti ir gauti produktą. Priklauso nuo kiekvieno veiklos srities, tačiau visoms sritims galime kažką sugalvoti.

Tarkime esate fotografas, svetainės jums reikia tam, kad lankytojams arba jau kitaip rastiems klientams parodytumėte savo darbų portfolio, ką ir kaip fotografuojate ir tokio būdu gauti daugiau užsakymų. Jums betkokiu atveju reikia turėti gražią svetainę, sutvarkytą seo ir kelti turinį, kad sulauktumėte daugiau lankytojų kurie ieško patikimo fotografo. Kodėl neišnaudojus svetainės labiau ir neparduodant dalį savo nuotraukų? Kaip visi žinome kopijuoti nuotraukas be sutikimo yra draudžiama, bet jas nusipirkę galime naudoti pagal savininko suteiktą licenziją. Į Jūsų svetainę galime įkelti mažo formato ir prastesnės kokybės nuotraukas su jūsų inicialais kaip pavyzdį, tada pridėti apmokėjimo galimybę po kuria lankytojas galėtų atsisiųsti geros kokybės nuotrauką su jūsų licenzija. Puikus būdas padidinti jūsų svetainės naudą.

Kitas pavyzdys jūs esate autoserviso savininkas, svetainės jums reikia dėl lankytojų pritraukimo į jūsų servisą, pateikiate paslaugų sąrašą, kontaktus ir t.t O kodėl Jums neįkėlus galimybės perparduoti aukštos kokybės padangas su siuntimu tiesiai į užsakovo adresą?

Dar vieną pavyzdį pateiksiu vidaus apdailos specialistą, kuris svetainės nori dėl darbų portfolio, atsiliepimų parodymo ir tokiu būdu gauti daugiau užsakumų. Savo svetainėje galite įkelti įvarius mokymus kaip sutaisyti skylę sienoje patiems ir t.t. taip pat galite perparduoti įvarias priemones ar medžiagas kurios yra dažnai naudojamos remontui, tačiau jūs kaip specialistas atrenkate kokybiškus ir veiksmingus produktus.

Galbūt jūs pagal užsakymą kuriate grafikos dizainą, žaidimus, virtualios realybės vaizdus? Svetainę išnaudokite ne tik gauti naujų užsakymų, bet ir tiesiogiai parduokite savo sukurtus vaizdus ar žaidimus.

Taip pat jeigu užsiimate įdomia ar ypač nauja veikla kuri galbūt kažkam yra kaip hobis, pomėgis, galite parduoti įvairią atributiką, puodelius, marškinėlius, kepures ir kitus daiktus su jūsų veiklos nuotraukomis, paveikslėliais.

Tie kas domisi turizmu galite pasiūlyti įsigyti puodelį ar magnetuką su dominančios šalies nuotraukomis. Tiem kas domisi virtualia realybe galite pasiūlyti marškinėlius su VR akiniais ar linksmais užrašais. Net jeigu esate statybininkas galite pasiūlyti raktų pakabukus su jų naujai įrengtų namų nuotraukėle. Tai galima pritaikyti kiekvienam, o gauti produktus tikrai neproblema, šiais laikais galima nebrangiai užsakyti tokius produktus su individualia, unikalia atributika ir net patiems nesirūpinti siuntimu.

Taip pat tokiu būdu galite parduoti įvarius mokymus, el. knygas ar straipsnius apie savo veiklą.

PASKELBKITE REMIAMUS ĮRAŠUS IR PRODUKTŲ APŽVALGAS.

Dar vienas geras būdas ir rekomenduoti kitų įmonių produktus. Pirmiausia žinoma reikia susitarti dėl bendradarbiavimo ir gauti nuolaidą. Paskelbkite įrašą atitinkama tema su nuoroda į rėmėjo svetainę. Galite įkeltį apžvalgą ar pastebėjimus apie vieną iš rėmėjo produktų savo straipsnyje ir nukreipti susidomėjusius į tą prekę, suteikti nuolaidos kodą.
Nors remiamas turinys nėra didelio kiekio pajamų gavimo iš interneto strategija (nebent norite savo tinklaraštį paversti reklamos lenta), jis gali uždirbti papildomų pinigų.

Svarbu: visada tinkamai atskleiskite visus turimus reklamavimo santykius ir pažymėkite visą tokį turinį kaip „remiamą“. Norėdami išvengti SEO nuobaudų, prie tokių „Google“ rekomendacijų prie tokių nuorodų pridėkite atributus rel = “sponsored” arba rel = “nofollow”.

APMOKESTINKITE DALĮ SAVO TURINIO.

 Jei esate straipsnių rašytojas apribokite prieigą prie tam tikro savo turinio. Jį pasiekti leiskite tik aukščiausios klasės abonentams. Galite uždėti apmokestinimą kai kuriems savo ilgesniems, gilesniems ir labiau ištirtiems įrašams.

LEISKITE LANKYTOJAMS JUS PAVAIŠINTI KAVA.

 Nėra gėda paprašyti savo skaitytojų jus palaikyti (užuot kankinus juos skelbimais). Profesionalūs žaidėjai, komiksų rašytojai, menininkai ir kiti kūrybingi tipai dažnai turi būrį siautulingų gerbėjų, pasirengusių paaukoti šiek tiek pinigų. Tam galite naudoti paypal, „Patreon“ ar „nupirkite man kavos“.

PRADĖKITE AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SERTIFIKAVIMO PROGRAMĄ.

 Jei esate įsitvirtinusi savo pramonės institucija ir turite tvirtą asmeninį ar verslo prekės ženklą, galite pradėti sertifikavimo programą. Pagalvokite apie tai kaip apie išplėstinę mokymo programą ar e-kursą su namų darbais, egzaminais ir pažymiais. Sukūrus tokį kursą galima uždirbti keletą metų neįdedant daugiau darbo. Vieno kurso kaina gali siekti tarkime 100 eurų, parduokite 100 kopijų per metus ir jūsų įdėtas darbas ar investicijos atsipirks su kaupu.

Per pastarąją dešimtį metų, mobilieji telefonai labai patobulėjo ir išplito, taip pat atsirado begalės planšečių, dabar juos naršymui internete kaikurie naudojame net daugiau nei kompiuterius. Visų įrenginių ekrano dydis yra labai skirtingas, telpa skirtingas kiekis teksto, reikia kitokio dydžio nuotraukų ir pačios temos.

Kad pasiektumėte kuo daugiau klientų ir galėtumėte pretenduoti į gerą SEO vertinimą, Įsitikinkite, kad jūsų interneto svetainė puikiai suderinama su planšetiniais kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, staliniais ir nešiojamais kompiuteriais ar net su didelės įstrižainės televizorium. Jūsų interneto svetainė turėtų būti jautri, kad ji automatiškai prisitaikytų prie lankytojo įrenginio.

Ačiū, kad skaitėte! Ar šis straipsnis Jums buvo naudingas? Pasidalinkite juo su draugais.

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Norite naujus patarimus bei akcijas gauti pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį įvedę savo el. paštą žemiau:

Reikia pagalbos kuriant internetinę svetainę? Susisiekite su mumis.

Ar esate nusiteikę paversti savo internetinę svetainę pajamų šaltiniu?. Mes esame laimingi galėdami jums kurti pelningas internetines svetaines. 

„POWERWEB“ išmaniu puslapių kūrimu sujungia internetines svetaines su pergalingu dizainu ir stipriais skaitmeninės analizės įgudžiais, išnaudoja SEO galimybes, tam kad padidintų mūsų klientų pajamas ar sumažintų išlaidas. Mes teikiame internetinius konsultavimo, plėtros ir naujus veiklos projektus klientams visoje Lietuvoje bei kitose valstybėse.

POWERWEB.LT

© Kopijuoti draudžiama.