Mūsų paslaugos:

Kelias nuo naujos interneto svetainės iki google 1 puslapio

SVETAINĖS SUKŪRIMAS IR PIRMAS PAIEŠKŲ PUSLAPIS BE MOKAMŲ ,,GOOGLE ADS”

Skaitymo laikas:

Powerweb.lt Interneto svetainių kūrimas, tinklapiai, svetaines, el. parduotuves, Seo paslaugos

Mes dirbame su klientais kurdami sėkmingas ir tvirtas interneto svetaines.

Prieš gilinantis į darbų planą, paminėsiu jog negalima garantuoti 100proc dėl konkrečių pozicijų google paieškoje (nebent tai nekonkurencinga rinka). Pasiekti TOP10 pozicijas google paieškose tikrai galime, bet garantuoti – ne. Aplamai, garantuoti tam tikros pozicijos tikrai joks profesionalus SEO specialistas negalės, na, nebent Jums meluos. Neįmanoma pilnai užtikrinti konkrečių rezultatų, nes google nepriklauso nei mums, nei jokiai kitai seo agentūrai ar ,,freelanceriui”, todėl niekas negali nuspręsti už google kompaniją. Rezultatai priklauso ne tik nuo mūsų darbų, bet ir nuo konkurentų veiksmų, kiek jie dės pastangų dėl likimo ar išsikėlimo pirmame puslapyje. Taip pat nuo Google algoritmų pasikeitimų apie kuriuos nebuvo pranešta iki kol pradėjome vykdyti darbus ir kt.

 

,,GOOGLE” YRA PASKELBUSI VIEŠĄ STRAIPSNĮ KURIAME RAŠO:

,,No one can guarantee a #1 ranking on Google.

Beware of SEOs that claim to guarantee rankings, allege a “special relationship” with Google, or advertise a “priority submit” to Google. There is no priority submit for Google.”

Vertimas iš anglų kalbos:

,,Niekas negali garantuoti „Google“ reitingo Nr. 1.
Saugokitės SEO, kurie teigia garantuojantys reitingus, tvirtinantys „ypatingus santykius“ su „Google“ arba reklamuojantys „prioritetinį pateikimą“ „Google“. „Google“ nėra prioritetinio pateikimo.”

PAIEŠKOS VARIKLIŲ OPTIMIZAVIMAS (SEO) – TAI PROCESAS, KURIUO SIEKIAMA PAGERINTI LANKYTOJŲ SRAUTO GAUNAMO IŠ PAIEŠKOS SISTEMŲ KIEKYBĘ IR KOKYBĘ SVETAINĖ AR PUSLAPYJE. NORINT KILTI IR IŠLIKTI ,,GOOGLE” VIRŠUJE, TAI DAŽNIAUSIAI TURI BŪTI NENUTRŪKSTAMAS IR ILGAS PROCESAS.

 

TAIGI, KAIP VYKSTA IR KIEK KAINUOJA NAUJA SVETAINĖ SU IŠKĖLIMU Į PIRMĄJĮ GOOGLE PUSLAPĮ.

PIRMAS ETAPAS (INTERNETINĖS SVETAINĖS KŪRIMAS)

1. Pirmiausia reikia pasirinkti greitą talpinimo serverį (hostingą), kurio kaina prasideda nuo 2,5eur/mėn, kartu su reikiamu domenu – jūsų būsimos svetainės vardu.

2. Pačios svetainės sukūrimo kaina yra vienkartinė ir gali prasidėti nuo 200eur iki 1000 ar daugiau. Priklauso nuo poreikio, funkcijų, pačios interneto svetainės dydžio ir panašiai. Tikslią kainą sužinokite paspaudę čia.

3. Tada tuopačiu metu turėtų vykti pagrindinio turinio kūrimas jūsų svetainei. (Pagrindiniui puslapiui, ,,apie mus”, paslaugų aprašymai ir t.t.)

Siekiant labai gerų rezulatų turėtų būti mažiausiai 5-6 puslapiai, o 300-500 žodžių yra tik pats minimumas.

Taigi, turime du variantus svetainės tekstui. Pirmas – visą reikiamą tekstą atsiunčiate jūs. Antras variantas, visą turinį paruošiame mes, o jūs galite atsipalaiduoti.

Kaina teksto kūrimo įmonės tinklapiui yra 45eur 300-500 žodžių. Jei reikia daugiau, padarome nuolaidą. Taigi jeigu turime 10 puslapių ir visuose reikės sukurti bent po 300 žodžių, viso turinio internetinėje svetainėje kaina bus 400eur.

4. Nuotraukas darbų portfolio žinoma turėtumėt atsiųsti jūs jei turite, bet pačios grafikos vaizdų, profesionalių nuotraukų pirmam puslapiui dažniausiai klientai neturi. Už pagrindinius redagavimus grafikos dizainui kanos papildomai neimame, turime nuotraukų galerijas kurias naudojame, nebent norėsite labiau išskirtinių nuotraukų tada kaina apie 7-10eur/vnt. +

Toks būtų pirmas etapas, pirmos sutarties dalies pabaiga, terminas priklauso nuo darbų kiekio tačiau iki 4-5 savaičių. Svetainė jau veikianti ir visi gali lankytis. Kaina sumokėta pradžioje pagal sutartį ir nekintanti viso pirmo etapo eigoje. Dizainas ir visi darbai aptarti ir aprašyti prieš pradedant darbus ir minimaliai keičiami pagal klientą etapo pabaigoje be papildomos kainos.

ANTRAS ETAPAS (SEO PROCESAS)

Tiksliai įvertinama kiek toli yra pažengę jūsų konkurentai esantys pirmame puslapyje ir įvertama kokių investicijų, tikslių darbų ir laiko reikėtų jiems pasivyti. Pateikiama pirma išsami ataskaita su konkrečiais faktais ir tolimesnėmis kainomis. Sudaroma antra sutartis. Kaina 99eur. Terminas: iki savaitės. Sužinokite daugiau paspaudę čia.


Pirmosios ataskaitos darbų sąrašas nekistų metų eigoje tik su sąlyga, kad konkurentai viso to proceso metu, nesinaudos jokiomis SEO paslaugomis, bet tikriausiai naudosis, google išleis naujus atnaujinimus apie kuriuos nepranešė prieš pateikiant analizę, tad toliau viskas bus vertinama darbų eigoje.

Tikslas: iškilti į pirmąjį puslapį.
Bent trys labiausiai susiję raktažodžiai.

Prilimenariai žiūrint reikėtų nusiteikti vieneriems metams darbo investuojant nuo 200 iki 450eur per mėnesį.

Visas SEO procesas bus aiškus, visada žinosite kas buvo daroma ir kokių rezultatų jau pasiekta. Tam visada matysite ataskaitą su visais duomenimis.

Bus kuriamos atgalinės nuorodos: svetainė registruojama kituose patikrintuose puslapiuose ir kuriami SEO straipsniai naujienraščiams su ,,canonical” nuorodomis į jūsų svetainę.

Taip pat rašomi ir talpinami nauji straipsniai jūsų svetainėje kurių kaina su talpinimu 45eur (300-500 žodžių). Reikėtų nusiteikti pradžioje bent 3 straipsnius per mėnesį, bet viskas priklauso nuo rinkos.

Svarbu žinoti jog šis etapas nėra pastovus ir nėra garantuojamas, kaip minėjome niekas negali to garantuoti, net google puslapyje tai rašoma, tačiau visi darbai bus skaidrūs, aiškus ir visada galėsite sekti rezultatus.

Terminas: pradžioje reikia orientuotis į 6-12 mėnesių, o vėliau spręsti iš naujo.

Kad puslapis vis labiau kiltų ir išliktų Google viršuje ir konkurentai neprarungtų ar apsiginti nuo kenkėjiškų veiksmų svetainę visada reikia prižiūrėti ir vykdyti SEO, bet apie tolimesnį bendradarbiavimą bus tariamasi po proceso.

TAIGI, PO VISŲ DARBŲ GALITE TIK DŽIAUGTIS – TURITE GRAŽIĄ, PILNAI EFEKTYVIĄ, LANKYTOJUS TRAUKIANČIĄ SVETAINĘ KURI MASIŠKAI JUOS KONVERTUOJA Į KLIENTUS. O INVESTICIJA NETRUNKA ATSIPIRKTI!

Ačiū, kad skaitėte! Ar šis straipsnis Jums buvo naudingas? Pasidalinkite juo su draugais.

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Norite naujus patarimus bei akcijas gauti pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį įvedę savo el. paštą žemiau:

Reikia pagalbos kuriant internetinę svetainę? Susisiekite su mumis.

Ar esate nusiteikę paversti savo internetinę svetainę pajamų šaltiniu?. Mes esame laimingi galėdami jums kurti pelningas internetines svetaines. 

„POWERWEB“ išmaniu puslapių kūrimu sujungia internetines svetaines su pergalingu dizainu ir stipriais skaitmeninės analizės įgudžiais, išnaudoja SEO galimybes, tam kad padidintų mūsų klientų pajamas ar sumažintų išlaidas. Mes teikiame internetinius konsultavimo, plėtros ir naujus veiklos projektus klientams visoje Lietuvoje bei kitose valstybėse.

POWERWEB.LT

© Kopijuoti draudžiama.