Mūsų paslaugos:

Įmonės tapatybė

Jūsų įmonės Įvaizdis internete - didžiausia įtaka pardavimams

POWERWEB supranta, kaip Jūsų įmonės tapatybė daro įtaką Jūsų verslo plėtrai. Teigiamas įmonės ir produkto veidas padidina Jūsų pardavimus ir visą rinkodaros komunikacijos planą. Tvirta įmonės tapatybė gali pagerinti, sukurti ir suprojektuoti įvaizdį, kuris padės jums parduoti daugiau savo produktų ar paslaugų.

Įmonės tapatybės dizainas yra ne tik jos asmenybė, bet ir įmonės dvasia bei siela. Vaizdas, kurį atspindi „įmonės veidas“, padarys įmonę atpažįstamą ir skirsis nuo konkurentų. Kurdami įmonės tapatybės dizainą, mes įtraukiame visus aspektus, idėjas, metodus ir technologijas, kurių reikia atpažinti Jūsų prekės ženklą. Mūsų įmonės tapatybės dizainas apima: logotipo dizainas, vizitinių kortelių dizainas, kanceliarinių prekių dizainas, rinkodaros medžiaga, verslo dovanos ir daug daugiau.

Mes žinome, kad tvirta įmonės tapatybė sustiprina jūsų prekės ženklą ir leidžia jį atpažinti tikslinei auditorijai. Todėl, kurdami jūsų įmonės tapatybės dizainą, stengiamės sukurti būtent tai, ko ieškote.

Kas sudaro Įmonės firminį stilių? - Paslaugos kurias teikiame

  • Logotipas (bendras firminio stiliaus ir brando simbolis)

  • Verslo Dovanos (skėčiai, tušinukai, gertuvės ir kt.)

  • Atributika (firminiai blankai, vizitinės kortelės, vokai ir t.t.)

  • Papildoma rinkodara (skrajutės, lankstinukai, reklamos, interneto svetainės dizainas)

  • Produktų pakuotės, dėžutės, mašeliai.
  • Aprangos dizainas (matomi drabužiai, kuriuos dėvi darbuotojai)

  • Iškabos (interjero ir eksterjero dizainas)

Visi šie išvardinti dalykai sudaro įmonės firminių stilių bei sustiprina brandą, tačiau logotipas yra tarsi firminio stiliaus ir brando junginys, pavaizduotas vienu aiškiu ženklu. Logotipas dažnai tampa net viso verslo simbolis.

Keletas iš gausybės pavyzdžių ką Jums galime pasiūlyti

Domina betkokia įmonės atributika? Užpildykite šią formą, parašykite kas Jus domina, o mes per 24h su Jumis susisieksime ir pasakysime ką galime Jums pasiūlyti.

Kartu su mūsų partneriais, kuriame netik Internetinį įvaizdį, grafikos vaizdus, bet ir spausdiname, gaminame realią įmonės atributiką: skėčius, vizitines, tušinukus, lauko iškabas, puodelius, marškinėlius, automobilių plėvelias, kepures, žvakes ir daug kitų verslo dovanų.

Renkamės tik aukščiausią kokybę tiekiančius partnerius, todėl galite būti užtikrinti jog Jūsų įmonės atributika bus kokybiška ir pagal realų kainos santykį – visai kaip ir Jūsų teikiamos paslaugos, juk jos kokybiškos?

Viskas vienoje vietoje! Tam, kad Jūsų įmonės veidas būtų pilnai atskleistas.