Mūsų paslaugos:

Internetinių svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas, kuris yra patikrtintas ir praktiškas.

POWERWEB supranta, kaip Jūsų įmonės tapatybė daro įtaką Jūsų verslo plėtrai. Teigiamas įmonės ir produkto veidas padidina Jūsų pardavimus ir visą rinkodaros komunikacijos planą. Tvirta įmonės tapatybė gali pagerinti, sukurti ir suprojektuoti įvaizdį, kuris padės jums parduoti daugiau savo produktų ar paslaugų.

Įmonės tapatybės dizainas yra ne tik jos asmenybė, bet ir įmonės dvasia bei siela. Vaizdas, kurį atspindi „įmonės veidas“, padarys įmonę atpažįstamą ir skirsis nuo konkurentų.

Planavimas yra svarbiausias.

Svetainės kūrimo projektas reikalauja išsamaus planavimo, kad jis būtų sėkmingai įgyvendintas. Planavimo procesas – keitimasis idėjomis, galimybių svarstymas, atsakomybės paskirstymas – užtikrina, kad visos žiniatinklio projekte dalyvaujančios šalys siekia bendro tikslo. Proceso raktas yra svetainės tikslo ir tikslinės auditorijos nustatymas. Ši informacija tiesiogiai įtakoja sprendimus dėl stiliaus, struktūros ir technologijų. Galiausiai svetainės kūrimui naudojamos technologijos pasirinkimas labai priklauso nuo tinklalapiui reikalingų funkcijų ir visų galimų būsimų svetainės plėtros poreikių.

Tai ko dažniausiai mūsų klausiama apie internetinių svetainių kūrimą:

Įprastai svetainės sukūrimas užtrunka nuo 1 iki 4 savaičių, priklausomai nuo to, kiek papildomai programuojama bei kiek laiko prireikia turiniui sukurti (tekstams, nuotraukoms, video, animacijai ir kt.). Jei turite paruošę visą informaciją ir reikalingą turinį, vidutinio dydžio svetainę sukursime per savaitę. Konkretų laiką sutarsime prieš kiekvieną projektą bei įtrauksime tai į sutartį.

Elektroninės parduotuvės kūrimas gali užtrukti nuo 3 iki 12 savaičių. Priklausomai nuo jos dydžio, funkcijų. Šių projektų terminą lemia, jog be geros rinkodaros ir suderinto dizaino, yra reikalingi ir techniniai sprendimai:

 • Importuoti prekių duomenis (fotografijas, aprašus, kategorijas ir pan.).
 • Automatizuoti apmokėjimą, t.y integruoti pirkinių apmokėjimą su PayPal, Stripe, Paysera, Cardinity ar pan.

Svetainės sukūrimo kaina gali svyruoti nuo 149 iki 1000 € ar daugiau.  Kaina priklauso nuo to, kiek papildomų programavimo ir integracijos poreikių bei kiek turinio (tekstų, vertimų, vaizdo, garso ir kt.) Reikia sukurti. Tikslią kainą galite pasižiūrėti paspaudę čia.

Žinoma galėsite.  Su mūsų kurtomis svetainėmis tai daryti dar paprasčiau! Sukursime atskirą individualią TVS (turinio valdymo sistemą) kuri bus palengvinta ir apsaugota nuo sugadinimo, todėl nereikalaus sudėtingos priežiūros ar techninių žinių. Pageidaujamus turinio papildymus, išėmimus ar pakeitimus visada galėsite lengvai atlikti savarankiškai. 

Beto, sukursime individualų būtent jūsų svetainei skirtą VIDEO, kuriame parodysime kaip prisijungti, kaip išimti ar pridėti tekstus, nuotraukas ir pan. Tai dovana kuri nekainuos papildomai!

Taip pat pagal poreikį galime pasiūlyti ir svetainės turinio priežiūros paslaugą. Netik prižiūrime, bet ir siunčiame ataskaitas, kuriame atsargines kopijas. Tam turime paruošę du kainų planus, juos rasite: paspaudę čia.

AKCIJA!: 2 mėnesius po sukūrimo nemokamai prižiūrėsime jūsų svetainę! Su mumis – galite atsipalaiduoti.

Taip, tai padaryti galite patys arba tai padaryti galime mes. Interneto svetainėje yra labai svarbu pateikti išsamų, informatyvų ir taisyklingą turinį. Tik unikalus, kokybiškas, naudojant ieškomiausius raktažodžius ir profesionaliai parengtas svetainės tekstas bus pateikiamas Google paieškos rezultatuose. Tinkamai pateiktas svetainės turinys padeda pritraukti klientų dėmesį ir didina pardavimo rodiklius. Be to, taisyklinga gramatika, aiškus stilius ir teksto vientisumas formuoja teigiamą įmonės įvaizdį ir įrodo, kad esate savo srities profesionalai.

Norint kad jūsų svetainę rodytų ,,Google“ paieškoje, mažiausias puslapių kiekis prasideda nuo 5-6, o 300 žodžių per puslapį yra tik pats minimumas.

POWERWEB teikia turinio – tekstų kūrimo interneto svetainėms paslaugą:

 • Straipsniai į įmonės svetainę apie įmonę. (300-500 žodžių – 45eur)
 • Straipsniai į įmonės internetinę svetainę apie paslaugas ir patarimus. (300-500 žodžių – 45eur)
 • SEO straipsniai į kitas naujienų svetaines. (200-300 žodžių 20eur).

 Mūsų sukurtas turinys bus kokybiškas, informatyvus bei tinkamai optimizuotas paieškos sistemoms.

Svetaines kuriame su populiariausia ir labiausiai išvystyta turinio valdymo sistemų pasaulyje – WordPress. Tai šiuolaikiška, funkcionali ir lengvai prižiūrima turinio valdymo sistema, kurios funkcijų ir galimybių pilnai pakaks ne tik pilnavertei įmonės interneto svetainei, bet ir el. parduotuvei. Nors ir turime išsipirkę svarbių papildinių, tačiau svetainės savininkui visiškai nėra jokių mėnesinių ar kitų mokesčių turėti svetainę su šia sistema.

Faktai apie ,,WordPress” valdymo sistemą:

 • Pilnai nemokama turinio valdymo sistema.

Nors ir turime išsipirkę Premium klasės trečiųjų šalių papildinių šiai sistemai, tačiau pati ji yra visiškai nemokama, be jokių mėnesinių ar kitų mokesčių.

 • „WordPress“ yra senesnė nei „Twitter“ ir „Facebook“

Pirmoji „WordPress“ versija buvo išleista 2003 m. Gegužės 27 d. Tačiau nuo to laiko ji stipriai pasikeitė ir patobulėjo. Dažnai išleidžiami jos atnaujinimai su geresniu saugumu ar naujomis funkcijomis.

 • Beveik 35% visų pasaulio svetainių yra sukurta su „WordPress“.

2020 m. „WordPress.com“ naudoja daugiau nei 455 milijonai svetainių.

 • Daugiausia galimybių turinti valdymo sistema.

Ši sistema yra tiek išvystyta ir joje tiek daug galimybių jog galima sukurti pilnai individualią ir vienetinę svetainę.

 • ,,Wordpress“ yra viena geriausių ,,Google“ reitinguojamų sistemų pagal SEO.
 • Valdymo sistema su kuria galima išgauti kone didžiausią svetainės krovimo greitį.
 • Su šia valdymo sistema tinklalapius turi tokios garsios pasaulio kompanijos kaip:

,,Microsoft“ naujienos: (https://news.microsoft.com)

,,Facebook“ naujienos: (https://about.fb.com/news)

,, The New York Times“: (https://www.nytco.com)

,,Walt disney“: (https://thewaltdisneycompany.com/)

Ir kiti tokie kaip:

Greičiausas pasaulio žmogus Bolt: (http://usainbolt.com/)

Atlikėja Katy Perry: (https://www.katyperry.com/)

,,TED Talks“: (https://blog.ted.com/)

,,PlayStation“: (https://blog.playstation.com/)

Ir daug daug kitų.

Daugiau klausimų ir atsakymų galite rasti paspaudę čia: D.U.K

Ką galime jums pasiūlyti?

Powerweb.lt Interneto svetainių kūrimas, tinklapiai, svetaines, el. parduotuves, Seo paslaugos, reklamos
Skip to content