Ne visos svetainės sukurtos vienodai

Mūsų interneto dizaino paslaugos padės atrasti Jūsų įmonės įvaizdį interneto rinkoje. Siūlomas stiliaus ir technologijų derinimas su mūsų patirtimi leidžia Jūsų verslui sėkmingai veikti internete.

POWERWEB specializuojasi kuriant unikalius, aukščiausios klasės interneto svetainių dizainus. Mes nuolat stengiamės pristatyti svetaines, kurios viršija Jūsų lūkesčius. Mūsų tikslas yra priversti Jus išsiskirti savo stiliumi ir būti įsimintam.

Mes suplanuojame Jūsų svetainės strategiją, siekdami užtikrinti, kad jūsų buvimas internete būtų efektyvus ir patrauklus Jūsų lankytojui. Mes įtraukiame daugybę tyrimų, kad įsigilintume į savo pramonės šerdį ir sukurtume galingus Jūsų prekės ženklo sprendimus.

Klientų patirtis yra jūsų dizaino pagrindas, sutelkiant dėmesį į naudojimo paprastumą, patrauklią estetiką ir patrauklų turinį, kurio rezultatas – švarus ir efektyvus dizainas. Mes turime žinių ir patirties, kad galėtume įspūdingą bet gerai suprantamą ir švarią stilistiką.

Turinys juk dar ne viskas!

Aiškaus skirtumo pavyzdys

Ką galime Jums pasiūlyti

Dizaino tvarkymas

Naujos Struktūros sudarymas

Maketų kūrimas

Turinio strategijos sudarymas

Tekstų rašymas

nuotraukų Galerijos

Gąsdinantis faktas

Beveik 40 procentų lankytojų iškarto paliks svetainę, jei jos dizainas pasirodys negražus, o turinys silpnas.

Linksmas faktas

Autentiškas, gražaus dizaino turinys efektyviai padeda padidinti lankytojų pasitikėjimą, o tai lemia iki 2 kartų daugiau pardavimų.