Mūsų paslaugos:

Privalumai internetinę svetainę užsisakyti pas mus

Smulkiai išdėstysime kodėl turėtumėte rinktis mus. Bent 9 iš 10 Lietuvoje viso to nepasiūlys!

Skaitymo laikas: 6min

Powerweb.lt Interneto svetainių kūrimas, tinklapiai, svetaines, el. parduotuves, Seo paslaugos

Savaime aišku, kiekviena ineternetinė svetainė yra individuali. Skiriasi veiklos sritis, todėl skiriasi ir svetainės dizainas, išdėstymo stilius. Skiriasi kiekvieno kliento poreikiai ir žinoma – biudžetas. Šiame skyriuje noriu Jums papaskoti apie pagrindinius Powerweb.lt visoms svetainėms teikiamus privalumus. Nekalbėsiu apie kelių puslapių svetaines kurių biudžetas iki 400eur ar kurių paruošimui skirta iki savaitės laiko. Nors ir pigias internetines svetaines stengiamės padaryti tobulas ir pritaikyti daugumą iš punktų kuriuos paminėsiu, ko nedaro dauguma kūrėjų, tačiau gauti iitin aukštus rezultatus dažnai užima daugiau laiko ir to pasekoje – kainuoja daugiau. Šiame puslapyje kalbėsiu apie rimtai nusiteikusių ir į rezultatą investuoti pasirįžusių klientų svetaines. 

Pradėkime nuo jūsų baigtos internetinės svetainės išvaizdos, o vėliau kalbėsime apie techninę pusę, greičio optimizavimą, SEO, lankytojų pritraukimą.

Papasakosime apie mūsų teikiamas svetainės priežiūros paslaugas. Ir galiausiai – išvardinsime metodiką kurią naudojame tam, kad pagerintume jūsų kaip svetainės savininko patirtį ir palengvintume svetainės valdymą, našumo stebėjimą, išmokysime redaguoti tekstus, keisti nuotraukas ir daugiau. 

Toliau išsamiau kalbėsime apie šias temas: 

 1. Šiuolaikiškas tinklapio dizainas, bendradarbiausime jei procese norėsite pakoreguoti dizainą.
 2. Techniškai tvarkinga ir sklandi svetainė.
 3. Optimizuotas svetainės greitis,
 4. Pagal turinį ir raktažodžius optimizuotas svetainės SEO – dėl tinklapio randamumo paieškos sistemose.
 5. Net 2 mėnesius nemokamai prižiūrėsime svetainę ir suteiksime galimybę užsisakyti šias paslaugas ateityje.
 6. Palengvinta, išvaizdi ir aiški svetainės valdymo versija, galimybė lengvai stebėti lankytojus: kiek, kada, iš kur ir kiek laiko praleido jūsų internetinėje svetainėje ar konkrečiame puslapyje;
 7. Individualus VIDEO, kuriame kokrečiai – jūsų svetainei parodysime kaip prisijungti, kaip redaguoti ir kur rasti norimą informaciją.

JŪSŲ TINKLAPIO DIZAINAS

Suderinsime internetinės svetainės vizualų patrauklumą su kiekvieno jūsų verslo tikslu. Visada sekame dizaino tendencijas pasaulyje, daugiausia kreipiame dėmesį į žymių Amerikos dizainerių kuriamus interneto svetainių dizainus, analizuojame ką ir kodėl. Todėl drąsiai galime teigti, kad remdamiesi geriausiom pasaulinėm madom sukursime individualų jūsų svetinės dizainą. Išsiskirkite internete profesionalia svetaine, internetine parduotuve ar portfolio. Mes bet kurią idėją galime paversti realybe. Mums svarbu kad svetainė trauktų lankytojų akį. Daug dėmesio skiriame interaktyviai – ,,gyvai“ svetainei kurioje malonu praleisti daugiau laiko. Mūsų praktika tiks tiek paprastumo norintiems klientams, tiek kažko įspūdingo, išskirtinio ieškantiems. Taip pat galite siūlyti jums patinkančias svetaines pagal kurias turėtume kurti. Internetinės svetainės kūrimo eigoje galėsite sakyti ką norėtumėte pakoreguoti.

TECHNINĖ SVETAINĖS PUSĖ

Interneto svetainėje yra itin svarbu funkcionalumas, puikiai veikiantys mygtukai ar kiti laukeliai, būtina užtikrinti sklandžią tinklalapio lankytojo patirtį. Juk jeigu jūs teikiate kokybiškas paslaugas – kaip jūsų ,,internetinis veidas“ gali nebūti kokybiškas ir sklandus? Negali! Taip pat labai svarbus yra interneto svetainės saugumas, tiek lankytojams tiek jums. Būtina tinkamai įdiegti SSL sertifikatą. Taigi, Powerweb būtinai pasirūpins ir jūsų internetinio puslapio techine dalimi, visų kodų tvarkingumu.

INTERNETINĖS SVETAINĖS GREIČIO OPTIMIZAVIMAS

Svetainės greitis yra pirmasis įspūdis, kurį padarote lankytojams. Greitas svetaines laikome profesionaliomis ir patikimomis. Mes susiejame greitį su efektyvumu ir pasitikėjimu. ,,Jei taip greita, tai turi būti profesionalu!” Kita vertus, lėta svetainė verčia mus galvoti, kad ji yra nesaugi ir nepatikima. Lėtas krovimo greitis atbaido žmones: net tokia stambi kompanija kaip „Amazon“ atliko testus, kurie parodė, kad kasmet jie prarastų apie 1,5 mlrd. dolerių, jeigu svetainė sulėtėtų viena sekunde.

Bet ar tai viskas? – tikrai ne. Interneto svetainės greitis taip pat turi įtakos ir jūsų „Google“ reitingui – SEO balui, tai vienas iš parametrų kuris lemia jūsų tinklalapio vietą google paieškose. Kaip turėti greitą svetainę? Pirma, tai pasirinkti kokybišą hostingo paslaugų teikėją ir ne patį pigiausią planą. Antra – tinkamai optimizuoti svetainės greitį, optimizuoti į naujos kartos formato nuotraukas, atidėti ne ekraninių vaizdų įkėlimą, naudoti ,,švarius“ kodus ir temas bei naudoti daug kitų optimizavimo subtilybių. Svarbu paminėti kad puikiai dirba tik abu šie punktai kartu – ne atskirai

SEO OPTIMIZAVIMAS DĖL TINKLAPIO RANDAMUMO PAIEŠKOS SISTEMOSE

Be patrauklaus dizaino, sklandžios lankytojo patirties, dar yra itin svarbu SEO optimizacija. Juk kam aplamai to internetinės svetainės kurimo – jeigu puslapis nesulaukia lankytojų… Nors ir kitose valstybėse, bet ir Lietuvoje yra didelė SEO problema. Lietuvoje turime daug ,,pigių“ interneto svetainių kūrimo pradžiamoklsių ar studentų, kurie sukuria svetaines, bet klientas negauna jokios naudos. Tokiu, dažnu, atveju žmonės nusivilia interneto svetainių galimybėmis ir nauda, praranda pinigus ir dar papasakoja apie nekokią savo patirtį draugams. Powerweb komanda visada stengiasi prisidėti gerinti interneto svetainių kūrimo ,,veidą“, teikti tik aukštos kokybės paslaugas kurios sukurtų vertę mūsų klientams bei paliktų gerą įspūdį. Žinoma svarbu nepamiršti, jog norint pasiekti gerą rezultatą google paieškose būtina į savo svetainę kelti kuo daugiau naudingo turinio bei dažnai tvarkyti SEO konfiguraciją naujam ar pakeistam turiniui. Svetainę būtina prižiūrėti, galite tai daryti patys arba patikėti mums. Nors ir visa tai remiasi į biudžetą, tačiau visada stengiamės teikti aukščiausią kokybę pagal kiekvieno biudžetą.

SVETAINIŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS, AKCIJA IR ŠIŲ PASLAUGŲ NAUDA JUM

Kaip jau minėjome, būtina rūpintis internetine svetaine, jei norite pasiekti aukčiausius rezultatus ir pritraukti naujus lankytojus. Žinoma galima ir nieko nedaryti, bet ilgainiui svetainė taps neefktyvi. Išmokysime tvarkyti pagrindinius svetainės dalykus, tekstą, nuotraukas. Tačiau norint profesionalaus rezultato, svetainės prižiūrai reikia išmanyti SEO, turėti nuotraukų redagavimo programas, dažnai tenka pakeisti vieną kitą kodą. Dažnai internetinės svetainės priežiūra atima daug laiko. Todėl siūlome savo puslapių priežiūros paslaugas, o kiekvieno patogumui sudarėme du paslaugų planus, detales ir kainą apie juos rasite paspaudę čia… Net 2 mėnesiai NEMOKAMOS priežiūros pagal pirmąjį planą.

BAIGTO TINKLAPIO PRISTATYMAS IR PALENGVINTAS JO VALDYMAS (+VIDEO)

Internetinės svetainės redagavimas, teksto pakeitimai, nuotraukų ar kitos informacijos papildymas gali būti tikras išukis šioje srityje neįgudusiam klientui. Jeigu naudositės svetainės kūrėjo (ką dažniausiai suteikia įprasti svetainių kūrėjai) pagrindine valdymo programa, joje galite greitai pasiklysti arba kažką sugadinti. Savaime aišku, kad pagrindinėje svetainės administratoriaus (kūrėjo) programos versijoje pilna įvairiausių funkcijų, mygtukų, kodų ir viskas sudėliota tikrai ne lengviausia tvarka, todėl rasti būtent tai ko jums reikia gali būti tikrai nelengva, užtruks daug laiko.

POWERWEB.lt turi jums puikų sprendimą! Užbaigę visus internetinio puslapio kūrimo darbus sukursime atskirą – supaprastintą svetainės moderatoriaus versiją. Joje bus aiškiai sudėliotos svarbiausios funkcijos, aiškus kelias pakeisti tekstus, nuotraukas. Kur kas išvaizdesnė ir suprantamesnė valdymo sistema. Taip pat joje galėsite iš karto matyti gana tikslų lankytojų skaičių bei jo kitimą mėnesiais, dienomis ar net valandomis, jis išanalizuotas ir pateiktas vaizdžia diagrama. Matysite ne tik kiek lankytojų lankėsi jūsų svetainėje, bet taip pat kaip jie rado jūsų svetainę – iš kur į ją įėjo, kokiuose puslapiuose buvo ir kiek laiko praleido jūsų svetanėje. Taip galėsite stebėti kokie pakeitimai pritraukia lankytojus, o kurie atsumia, todėl turėsite galimybę susidaryti turinio valdymo strategiją!

Beto, jūsų patogumui sukursime individualų jūsų svetainės VIDEO, jame aiškiai parodysime kaip prisijungti ir kaip, ką galite keisti, kaip pasiekti vienokią ar kitokią informaciją. Taigi, su mumis svetainės valdymas jums bus išties paprastas!

TAIGI, TRUMPAI. KOKIUS PRIVALUMUS GAUNATE PASAMDĘ MŪSŲ KOMANDĄ JŪSŲ INTERNETINĖS SVETAINĖS KŪRIMUI:

 • Šiuolaikiškas tinklapio dizainas.
  Bendradarbiausime jei procese norėsite pakoreguoti dizainą.
 • Techniškai tvarkinga ir sklandi svetainė.
 • Optimizuotas svetainės greitis.
 • Pagal turinį ir raktažodžius optimizuotas svetainės SEO – dėl tinklapio randamumo paieškos sistemose.
 • Net 2 mėnesius nemokamai prižiūrėsime svetainę ir suteiksime galimybę užsisakyti šias paslaugas ateityje.
 • Palengvinta, išvaizdi ir aiški svetainės valdymo versija.
 • Galimybė lengvai stebėti lankytojus: kiek, kada, iš kur ir kiek laiko praleido jūsų internetinėje svetainėje ar konkrečiame puslapyje.
 • Individualus VIDEO, kuriame kokrečiai – jūsų svetainei parodysime kaip prisijungti, kaip redaguoti ir kur rasti norimą informaciją.
 • Taip pat esame sertifikuoti mokamos Google ADS reklamos paleidėjai.
 • Galime sukurti logotipą.

Su Powerweb.lt paprasčiau! Turiu pripažinti kad bent 9 iš 10 svetainių kūrejų nesuteiks nei vieno arba ne daugiau nei vieną iš šių privalumų. Nesutinkate? – Įrodykite.

POWERWEB – svetainių kūrimas.

Jūsų svetainė tai lyg jūsų įmonės ofisas internete, skirtumas tas, kad ji jums trauks klientus 24 valandas per parą ir visas dienas per metus. Ji gali būti matoma visuose pasaulio kampeliuose. Iš esmės tai yra jūsų verslo durys, todėl skirkite laiko, kad ji sublizgėtų!

Norite pagalbos, sukurti svetainę ir padėti jai sužibėti? Susisiekite su mūsų komanda, kad sužinotumėte, ką galime jums padaryti!

 

© Kopijuoti draudžiama.