Search
Search

3D produkto peržiūros WordPress svetainėje su pridėtine realybe AR

250,00 

Siūloma galimybė klientams virtualiai „išbandyti“ produktus prieš perkant, padidinant pasitikėjimą ir patenkintumą pirkiniais.

Kaina: 250 €
Kaina turintiems narystę: 225 €
Su naryste Jūs sutaupote: 25 €

3D produkto peržiūros WordPress svetainėje su pridėtine realybe AR

Apie šią paslaugą

Sukurkite nepakartojamą pirkimo patirtį savo WordPress svetainėje, pasinaudodami pažangia 3D produkto peržiūros ir pridėtinės (AR) bei virtualios realybės (VR) technologijomis. Ši integracija leidžia klientams išsamiai susipažinti su jūsų produktu iš visų kampų, taip pat patirti produktą jų realioje aplinkoje naudojant AR technologiją. Ši unikali funkcija ne tik pagerina klientų patirtį bet ir padidina jų įsitraukimą, mažina grąžinimų skaičių ir didina pardavimus.

3D produkto peržiūros svetainėje privalumai

  • Didinamas įsitraukimas: Interaktyvi 3D produkto peržiūra ir galimybė matyti produktą savo erdvėje naudojant AR technologiją suteikia klientams naujovišką, įtraukiančią patirtį, kuri išlaiko jų dėmesį ilgesnį laiką.
  • Padidintas pirkimo sprendimų skaičius: Pateikdami išsamias, trimačio modelio peržiūras, klientai gali geriau suprasti produktą ir jo ypatybes, o tai padeda sumažinti abejones prieš pirkimą ir mažina grąžinimų skaičių.
  • Padidintas pardavimų skaičius: Suteikdami klientams galimybę išbandyti produktą jų pačių aplinkoje prieš pirkimą, didinate tikimybę, kad jie priims sprendimą pirkti.
  • Konkurencinis pranašumas: Naudodami šią inovatyvią technologiją, jūsų parduotuvė išsiskirs iš konkurentų, suteikdama klientams unikalų ir įsimintiną apsipirkimo procesą.

Kaip veikia 3D produkto peržiūros WordPress svetainėje?

Po užsakymo mūsų technikas susisieks su jumis, kad surinktų visą būtiną informaciją, įskaitant prisijungimo duomenis ir specifinius poreikius. Atsiųsite mums 3D produkto failą su tekstūromis .FBX, .OBJ, .STL, .GLTF, .GLB formatu.  Mes pasirūpinsime visu integracijos procesu, užtikrindami, kad 3D, AR ir VR peržiūros veiktų sklandžiai jūsų WooCommerce parduotuvėje ar bet kurioje kitoje WordPress svetainėje. Taip pat, užsakant papildomai, galime suteikti ir pačių 3D objektų kūrimo paslaugas.

Kodėl verta rinktis šią 3D failų integracijos paslaugą?

Pasaulyje, kur kiekviena pirkimo patirtis yra svarbi, suteikiant savo klientams galimybę virtualiai pamatyti realų produktą prieš jo įsigijimą, jūs ne tik didinate jų pasitikėjimą, bet ir suteikiate jiems vertę, kuri viršija įprastą apsipirkimo procesą. Įsitraukite į ateities prekybą jau šiandien, pasitelkdami 3D, AR ir VR technologijas savo WordPress svetainėje, ir pamatykite, kaip tai keičia jūsų verslo rezultatus.

Integruoja webinarų ir mokymų funkcionalumus į jūsų svetainę, leidžiant organizuoti interaktyvius online mokymus ar seminarus….

Integruoja webinarų ir mokymų funkcionalumus į jūsų svetainę, leidžiant…

550,00 

Integruoja interaktyvų turinį ir testus, padedančius mokymosi platformose gerinti vartotojų įsitraukimą ir mokymosi efektyvumą.

Integruoja interaktyvų turinį ir testus, padedančius mokymosi platformose…

550,00 

Ši paslauga leidžia sveikatos priežiūros įstaigoms integruoti sveikatos stebėjimo formas ir funkcionalumus, leidžiančius…

Ši paslauga leidžia sveikatos priežiūros įstaigoms integruoti sveikatos…

450,00 

Ši integracija leidžia efektyviai informuoti klientus apie svarbius įvykius, akcijas ar naujienas. Automatiniai pranešimai padeda…

Ši integracija leidžia efektyviai informuoti klientus apie svarbius įvykius,…

210,00 

Ši paslauga suteikia galimybę lengvai kurti ir valdyti el. laiškų rinkodaros kampanijas. Tai leidžia personalizuoti komunikaciją…

Ši paslauga suteikia galimybę lengvai kurti ir valdyti el. laiškų rinkodaros…

240,00 

Automatizuokite įvairiausių įmokų surinkimą, leiskite klientams lengvai ir greitai atsikaityti internetine bankininkyste, kortele…

Automatizuokite įvairiausių įmokų surinkimą, leiskite klientams lengvai ir…

210,00 

Sužinokite daugiau apie WordPress pagalbininko narystę

3D produkto peržiūros WordPress svetainėje su pridėtine realybe AR

3D produkto peržiūros WordPress svetainėje su pridėtine realybe AR

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp