Search
Search

Taisyklės ir sąlygos

PowerWeb narystės ir svetainės naudojimo sąlygos

Paskutinį kartą atnaujinta:  2024-01-01

PowerWeb kviečia jus prisijungti prie mūsų narių bendruomenės. Mūsų svetainė, pasiekiama adresu www.PowerWeb.lt, siekia suteikti Jums aukščiausios kokybės turinį ir patirtį. Šios Naudojimo Sąlygos (toliau – „Sąlygos”) reglamentuoja MB Verslas Media (toliau – „Įmonė”) ir jos vartotojų (toliau – „Nariai”) santykius, susijusius su prenumeratos ir narystės paslaugomis, teikiamomis per Įmonės interneto svetainę ir susijusias platformas (toliau – „Svetainė”).

Kiekvieną kartą naudodamiesi Svetaine, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę, sutinkate ir įsipareigojate laikytis šių Sąlygų. Taip pat, svetainėje pateikiamų Taisyklių ir Sąlygų bei Privatumo Politikos.

Registracija ir Naudotojo Paskyra

Norėdami tapti Nariais, asmenys turi sumokėti Mėnesinį mokėjimą bei atlikti registraciją, pateikdami reikalaujamą asmeninę informaciją. Registracijos metu turite pateikti tikslią ir naujausią savo asmeninę informaciją, o jai pasikeitus – informaciją atnaujinti. Jūsų paskyra yra asmeniška ir ja negali būti dalinamasi su kitais asmenim ar trečiosiom šalim.

Nariai yra atsakingi už savo paskyros duomenų tikslumą ir konfidencialumą, įskaitant prisijungimo vardą ir slaptažodį.

 

Narystės Mokesčiai

Visi Narystės mokesčiai ir jų mokėjimo tvarka yra nurodyti mūsų Svetainėje, prie kiekvieno plano atskirai. Mokėjimai atliekami Svetainėje nurodytais mokėjimo būdais į Įmonės banko sąskatą.

Įmonė visada pasilieka teisę keisti mokesčių dydį ir mokėjimo sąlygas, informuojant Narius iš anksto.

 

Narystės Privalumai ir Taisyklės

Narystė suteikia teisę naudotis įvairiais privalumais, pavyzdžiui, prieiti prie turinio, skirto tik Nariams bei gauti kitas paslaugas, kurių sąrašas ir aprašymai pateikiami Svetainėje.

Taip pat, Nariams gali būti taikomos asmeninės nuolaidos ar papildomi privalumai kitoms Įmonės teikiamoms paslaugoms.

Norint išlaikyti savo Nario paskyrą aktyvią, būtina laikytis Svetainėje nurodytų Taisyklių ir Sąlygų.


WordPress svetainės integracijos ir integravimas

Atkreipkite dėmesį, kad šioje svetainėje siųlome tik svetainių kūrimo, priežiūros, tobulinimo bei funkcionalumo plėtros paslaugas, kurias atliekame tinkamiausių trečiųjų šalių arba mūsų individualiai sukurtų įskiepių, integracijų arba programų parinkimu, reikiamų licenzijų išpirkimu bei integravimu į WordPress svetainę. PowerWeb neparduoda, nenomuoja ir nereklamuoja įskiepių ar programų, o visi, iš pirkėjų renkami mokesčiai yra skirti konkrečiai integravimo, svetainės tobulinimo, priežiūros, analizių atlikimo ar turinio kūrimo paslaugų teikimui. Svetainių paslaugas atlieka patirę kūrėjai ar programuotojai.

 

Intelektinės Svetainės Turinio Nuosavybės Teisės

Visas Svetainėje pateikiamas turinys, mokamas ir nemokamas yra laikomas Įmonės arba atitinkamų trečiųjų šalių intelektinės nuosavybės objektu ir yra ginamas Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Nariai įsipareigoja nesinaudoti turiniu kitaip, nei tai yra nurodyta Sąlygose, be išankstinio Įmonės raštiško leidimo.

Neteisėtas Svetainės turinio kopijavimas, publikavimas ar kitoks atskleidimas tretiesiems asmenims yra laikomas autorinių teisių pažeidimu bei užtraukia atsakomybę pagal autorinių teisių ir kitus įstatymus.

 

Narystės Nutraukimas

Įmonė pasilieka teisę nutraukti Nario narystę nedelsiant, jeigu Narys pažeidžia bet kurias Svetainėje nurodytas Taisykles. Tokiu atveju, Nariui nebus grąžinti jokie sumokėti mokesčiai, o prieiga prie narystės privalumų bus atšaukta iškarto. Narystė, taip pat gali būti nutraukta dėl laiku nevykdomų mokėjimų, Sąlygų pažeidimų ar kitų Svetainėje nustatytų priežasčių.

 

Narystės Atšaukimas

Nariai gali bet kada atšaukti savo narystę per savo vartotojo paskyros valdymo skydelį Svetainėje. Norėdami atšaukti narystę, Nariai turėtų pasirinkti atitinkamą parinktį savo paskyros nustatymuose ir sekti instrukcijas, kol nutraukimo procesas bus baigtas. Nepavykus atšaukti narystės, informuokite mus info@powerweb.lt.

Atšaukiant narystę, Nariams nebus grąžinami mokėjimai už einamąjį mėnesį arba jau pradėtą mokėjimo ciklą. Atšaukus narystę, Nario teisės ir prieiga prie narystės privalumų nutrūksta nuo kito mokėjimo periodo pradžios.

 

Narių Asmens Duomenų Tvarkymas ir Privatumo Politika

Mes rimtai žiūrime į Svetainės lankytojų duomenų apsaugą. Mūsų Privatumo Politika aiškiai nurodo, kaip saugome ir tvarkome jūsų informaciją.

 

Kontaktai iškilus klausimams

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, prašome nedvejoti ir susisiekti su mumis – mes visada esame pasiruošę padėti.

info@powerweb.lt

 

Slapukai ir Privatumas

Mums yra svarbus Jūsų Privatumas, o mūsų privatumo politika, aiškiai aprašo, kaip tvarkomi jūsų asmeniniai duomenys. 

Kaip ir dauguma, savo El. Parduotuvėje naudojame slapukus. Slapukų naudojimas yra svarbus svetainės veikimui, kadangi jie padeda analizuoti lankytojų elgseną, administruoti ir tobulinti svetainę, pritaikyti turinį bei reklamas. Naršant mūsų El. Parduotuvėje, jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. 

Slapukai yra maži duomenų failai, kurie yra išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie yra saugūs ir neperduoda jokių kenksmingų programų ar virusų.

Mūsų svetainė kartu su partneriais naudoja slapukus, kurie leidžia rinkti ir naudoti asmeninę informaciją, pavyzdžiui, jūsų naršymo duomenis. Tai suteikia galimybę personalizuoti turinį, reklamas ir analizuoti svetainės lankytojų srautus. Nors jūs bet kada galite pakeisti slapukų nustatymus arba atsisakyti jų, būtinieji slapukai yra neatsiejama svetainės dalis ir veikia be jūsų sutikimo. Pasirinkdami sutikti su mūsų slapukais, jūs taip pat sutinkate su mūsų partnerių slapukų naudojimu.

 

Jūsų atsakomybė

Naudodamiesi  PowerWeb El. Parduotuve, jūs sutinkate, kad esate atsakingi už savo paskyros saugumą ir slaptumo išsaugojimą. Jūs taip pat sutinkate, kad bet koks neteisėtas naudojimas, kuris pakenkia mūsų El. Parduotuvei ar jos vartotojams, yra jūsų atsakomybė. Jei lankotės šioje svetainėje, pasiekiamoje www.PowerWeb.lt adresu, tai reiškia, kad sutinkate su šiomis Sąlygomis ir Nuostatomis. Toliau nesinaudokite PowerWeb svetaine, jei nesutinkate su visomis šiame puslapyje nurodytomis Sąlygomis.

 

Autorinės teisės

Jei nenurodyta kitaip, MB Verslas Media ir (arba) jos licencijų teikėjams priklauso intelektinės nuosavybės teisės į visą svetainės medžiagą. Visą svetainės turinį, įskaitant tekstus, grafiką, logotipus, vaizdus ir programinę įrangą, saugo autoriaus teisės. Jeigu turinio puslapyje nėra įvardinta kitaip, Jūs galite tik žiūrėti mūsų svetainės turinį ir tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais, laikydamiesi šiose Sąlygose nustatytų Nuostatų.

 

Draudimai naudojantis svetaine

  • Draudžiama atlikti bet kokio turinio, esančio svetainėje PowerWeb, kopijavimą ar pakartotinį naudojimą, nes tai pažeidžia autorių teises ir kitas su intelektine nuosavybe susijusias teises.
  • Neteisėta pardavinėti, nuomoti, arba suteikti trečiosioms šalims licenciją naudotis  PowerWeb turiniu. Svetainės turinio pardavimas, nuoma ar licencijų suteikimas yra laikomi nelegaliais veiksmais, kurie pažeidžia mūsų teises ir gali sukelti teisines pasekmes.
  • Draudžiama dubliuoti ar bandyti atkartoti  PowerWeb svetainės turinį bet kokiu būdu. Mėginimai kurti turinio kopijas ar bandymai atkartoti svetainės turinį, kad ir kokiu būdu, yra neleistini ir gali sukelti teisines pasėkmes.
  • Bet kokia neteisėta PowerWeb svetainės turinio platinimo veikla yra draudžiama. Vartotojai negali neleistinai platinti svetainės turinio, įskaitant bet kokius teksto, vaizdų, garso ar video failus. 

 

Komentarai ir veikla svetainėje

PowerWeb kai kuriose, specialiai nurodytose vietose, leidžia vartotojams El. Parduotuvėje dalintis komentarais ar nuomonėmis, bet netikriname ir neredaguojame komentarų iki jų paskelbimo. Komentarai atspindi tik autoriaus požiūrį ir MB Verslas Media neatsako už juose išreikštas mintis ar jų sukeltą žalą. PowerWeb administracija gali stebėti ir šalinti netinkamus komentarus, taip pat naudoti ir kopijuoti jūsų komentarus įvairiomis formomis ir formatais. Vartotojų atsakomybė, kad jų komentarai nepažeidžia intelektinės nuosavybės teisių ir neįžeidžia, nėra šmeižikiški ar neteisėti, taip pat nebus naudojami reklamai ar neteisėtai veiklai.

Nuorodos į Mūsų Svetainę

Tik toliau išvardintoms organizacijoms leidžiame kurti nuorodas į mūsų svetainę:

  • Vyriausybinės agentūros;
  • Paieškos varikliai;
  • Naujienų organizacijos;
  • Internetinių žinynų platintojai (taip pat gali nuorodinti į kitų įtrauktų įmonių El. Parduotuves);
  • Akredituotos įmonės, išskyrus ne pelno siekiančias, labdaros prekybos centrus ir lėšų rinkimo grupes.

Kitų tipų organizacijų nuorodų prašymai gali būti svarstomi ir patvirtinami atskirai. Norint pateikti nuorodą, prašome informuoti mus el. paštu info@powerweb.lt, nurodant asmeninius ir organizacijos duomenis bei URL adresus, iš kurių bus pateikta nuoroda. Leistinos organizacijos gali rodyti nuorodas į mūsų pagrindinį puslapį ar kitą turinį, jei nuoroda nėra apgaulinga ir atitinka pateikėjo svetainės kontekstą. Pasiliekame teisę reikalauti, kad pašalintumėte visas nuorodas arba bet kurią konkrečią nuorodą į mūsų Svetainę. Jūs sutinkate nedelsiant pašalinti visas nuorodas į mūsų Svetainę, jei to prašoma. 

Be licencinės sutarties, neleidžiama naudoti mūsų logotipo ar kito El. Parduotuves elemento nuorodoms.

Atsakomybės atsisakymas

El. Parduotuvėje PowerWeb pateikta informacija yra tik bendro pobūdžio. Įmonės šalis: Lietuva. Bet kokia, tiek mūsų, tiek jūsų skelbiama informacija arba atliekami veiksmai turi atitikti šios šalies įstatymus ir galiojančias normas, taip pat joje sprendžiami visi iškilę ginčai.

Nors mes stengiamės užtikrinti informacijos tikslumą ir aktualumą, mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius sprendimus ar veiksmus, atliktus remiantis šia informacija. Taip pat, mes neatsakome už bet kokius tiesioginius ir netiesioginius nuostolius ar žalą, atsiradusius dėl šios informacijos naudojimo. Vartotojai turėtų kreiptis į atitinkamus specialistus dėl konkretaus patarimo, susijusio su jų specifinėmis aplinkybėmis. Ši svetainė taip pat gali turėti nuorodų į kitas svetaines, kurių turinį mes nekontroliuojame ir už kurį neatsakome.

Įmonė neprisiima atsakomybės už bet kokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, prarastą pelną, duomenų praradimą ar verslo pertraukimą, atsiradusius dėl naudojimosi ar negalėjimo naudotis Svetaine, net jei Įmonė buvo informuota apie tokios žalos galimybę. Įmonė neatsako už jokius nuostolius ar žalą atsiradusią dėl naudojimosi Svetaine.

Įmonė neatsako už bet kokius sutrikimus ar pertraukimus Svetainės veikloje, kurie yra ne Įmonės kontrolės ribose.

Galutinės nuostatos

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šias Sąlygas ir svetainės turinį. Pakeitimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo mūsų svetainėje. Toliau naudodamiesi svetaine po pakeitimų paskelbimo, jūs sutinkate su naujomis Sąlygomis.

Jei kuri nors iš šių Sąlygų pripažinta negaliojančia ar neįvykdoma, kitos Sąlygos lieka galioti visą laiką.

Įmonė pasilieka teisę bet kuriuo metu perleisti savo teises ir pareigas pagal šias Sąlygas trečiajai šaliai apie tai Narius informavusi El. Paštu.

Įmonė pasilieka teisę bet kada keisti šias Naudojimo Sąlygas, o pakeitimai bus įrašyti šioje Svetainėje.

Susisiekite su mumis

Dėl bet kokių klausimų ar problemų, susijusių su šiomis Sąlygomis, galite susisiekti su mumis:

info@powerweb.lt