Search
Search

Kaip integruoti socialinės žiniasklaidos mygtukus į WordPress

Atraskite, kaip lengvai integruoti socialinės žiniasklaidos mygtukus į savo WordPress svetainę, skatindami lankytojus dalintis jūsų turiniu ir padidindami svetainės matomumą. Šis vadovas pateikia žingsnis po žingsnio instrukcijas ir geriausias praktikas, kaip efektyviai naudoti socialinės žiniasklaidos integraciją.

Skaitymo laikas: 5 min. | Žodžių skaičius: 886

Į šių dienų internetinį verslą socialinė žiniasklaida įsiterpia kaip neatimama dalis, leidžianti verslams pasiekti didesnį auditorijos ratą, skatinti įtrauktį ir didinti prekės ženklo matomumą. WordPress, būdamas viena iš populiariausių turinio valdymo sistemų (TVS) visame pasaulyje, siūlo lankstų ir efektyvų būdą integruoti socialinės žiniasklaidos mygtukus į jūsų svetainę. Šis straipsnis, parengtas PowerWeb WordPress svetainių kūrimo ir priežiūros ekspertų, vadovaus jus per kelias pagrindines metodus, kaip įdiegti šiuos mygtukus, naudojant temos tinkintuvą (theme customiser), Elementor Pro (panaudojant „footer“ šabloną) ir Gutenberg redaktorių. Taip pat aptarsime, kaip PowerWeb gali padėti integruoti socialinės žiniasklaidos srautus į jūsų svetainę, suteikiant dar didesnį patogumą ir funkcionalumą.

1. Socialinės žiniasklaidos mygtukų integravimas naudojant temos tinkintuvą

Dažniausiai WordPress temos siūlo integruotą parinktį pridėti socialinės žiniasklaidos mygtukus tiesiogiai per temos tinkintuvą. Tai leidžia lengvai pridėti ir valdyti mygtukus, nereikalaujant jokių papildomų įskiepių ar techninių žinių. Štai kaip galite tai padaryti:

 • Eikite į savo WordPress administravimo skydelį, pasirinkite „Išvaizda“ > „Tinkinti“.Naršykite parinkčių meniu, kol rasite skirtuką, pavyzdžiui, „Socialinė žiniasklaida“ arba „Socialiniai mygtukai“.

Čia galėsite įvesti savo socialinės žiniasklaidos paskyrų URL ir pasirinkti, kuriose svetainės vietose (pvz., antraštėje, poraštėje) norite, kad mygtukai būtų rodomi.

 • Baigę nustatymus, įsitikinkite, kad išsaugojote pakeitimus.

Tokia integracija yra puikus pasirinkimas, jeigu norite greitai ir be papildomo vargo pridėti socialinės žiniasklaidos mygtukus į savo svetainę.

[Įterpti ekrano nuotraukos arba trumpo vaizdo įrašo idejos vietą, kaip atrodo socialinės žiniasklaidos mygtukų integravimas per temos tinkintuvą]

2. Socialinės žiniasklaidos mygtukų įtraukimas naudojant Elementor Pro

Elementor Pro yra vienas iš populiariausių puslapių kūrėjų WordPress ekosistemoje, siūlantis itin lankstų ir vizualiai patrauklų būdą kurti svetainės turinį. Vienas iš privalumų naudojant Elementor Pro yra tas, kad galite lengvai įtraukti socialinės žiniasklaidos mygtukus į bet kurį svetainės puslapį ar šabloną, įskaitant poraštę (footer).

 • Atidarykite Elementor redaktorių ir pasirinkite poraštį (footer) šabloną arba kurkite naują.
 • Elementor elementų panelėje raskite „Socialiniai ikonų“ widget’ą ir vilkite jį į norimą vietą šablone.
 • Nustatykite kiekvienos socialinės žiniasklaidos platformos nuorodą ir pasirinkite pageidaujamas ikonas bei stilių.
 • Išsaugokite ir publikuokite šabloną, kad jūsų socialinės žiniasklaidos mygtukai atsirastų svetainės poraštėje.

[Įterpti ekrano nuotraukos arba trumpo vaizdo įrašo idejos vietą, kaip sukurti socialinės žiniasklaidos mygtukus naudojant Elementor Pro]

Pradinis PowerWeb pasiūlymas

Į integravimą socialinės žiniasklaidos mygtukų į WordPress svetaines, PowerWeb siūlo unikalią paslaugą – socialinės žiniasklaidos srautų integravimą. Tai reiškia, kad be paties mygtuko, galite rodyti ir naujausius įrašus iš savo socialinės žiniasklaidos paskyrų tiesiogiai savo svetainėje, taip skatindami lankytojus ilgiau užsibūti jūsų puslapyje ir sekant jūsų veiklą socialinėje žiniasklaidoje. PowerWeb komanda pasirūpins visu integravimo procesu, suteikdama jums profesionalias ir patogias socialinės žiniasklaidos integracijos galimybes.

Į šį etapą įtraukiant PowerWeb paslaugas, suteikiame savo klientams ne tik techninę ekspertizę bet ir strateginę vertę, kaip efektyviai naudoti socialinės žiniasklaidos mygtukus ir srautus, siekiant maksimaliai padidinti savo internetinio buvimo poveikį.

3. Socialinės žiniasklaidos mygtukų pridėjimas naudojant Gutenberg redaktorių

Gutenberg, WordPress įdiegtas blokų redaktorius, suteikia paprastą ir intuityvią priemonę turinio kūrimui. Socialinės žiniasklaidos mygtukų įterpimas naudojant Gutenberg yra dar vienas efektyvus būdas pagerinti savo svetainės interaktyvumą ir socialinį įsitraukimą.

Pradėkite nuo naujo įrašo ar puslapio kūrimo Gutenberg redaktoriuje.

 • Pasirinkite „Pridėti bloką“ (+ ikonėlė), tada ieškokite „Social“ arba „Socialinių ikonų“ bloko ir pasirinkite jį.
 • Kai blokas bus įterptas, galėsite pridėti kiekvieną socialinės žiniasklaidos platformą kaip atskirą ikoną. Kiekvienai ikonai suteikite nuorodą į jūsų socialinės žiniasklaidos profilį.
 • Blokas suteiks galimybę keisti ikonų išdėstymą, dydį ir spalvas, taip pat leis pritaikyti dizainą pagal jūsų svetainės estetiką.

[Įterpti ekrano nuotraukos arba trumpo vaizdo įrašo idejos vietą, kaip pridėti socialinės žiniasklaidos mygtukus naudojant Gutenberg redaktorių]

PowerWeb socialinės žiniasklaidos srautų integravimo paslauga

PowerWeb siūloma socialinės žiniasklaidos srautų integravimo paslauga ne tik pagerina jūsų svetainės interaktyvumą, bet ir užtikrina, kad lankytojai visada matytų naujausią turinį iš jūsų socialinės žiniasklaidos kanalų. Tai suteikia galimybę:

 • Automatiškai atnaujinti svetainę su naujausiais įrašais iš jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrų.
 • Skatinti lankytojus ilgiau išlikti jūsų svetainėje, didinant jų įsitraukimą.
 • Didinti sekėjų skaičių socialinėse žiniasklaidos paskyrose, nes lankytojai gali lengvai peržiūrėti ir sekti jūsų turinį.

PowerWeb ekspertai pasirūpins visu integravimo procesu, pradedant nuo tinkamo įskiepio pasirinkimo iki jo konfigūravimo ir pritaikymo pagal jūsų svetainės dizainą ir funkcionalumą. Mūsų tikslas – padaryti šį procesą kuo sklandesnį ir užtikrinti, kad galutinis rezultatas atitiktų jūsų lūkesčius.

Apibendrinimas

Socialinės žiniasklaidos mygtukų integravimas į jūsų WordPress svetainę yra svarbus žingsnis siekiant padidinti jūsų internetinio buvimo efektyvumą. Naudodamiesi temos tinkintuvu, Elementor Pro ar Gutenberg redaktoriumi, galite lengvai pridėti šiuos mygtukus ir pagerinti savo svetainės socialinį įsitraukimą. Be to, PowerWeb siūloma socialinės žiniasklaidos srautų integravimo paslauga yra puikus būdas dar labiau išplėsti jūsų svetainės galimybes, suteikiant lankytojams naujausią turinį iš jūsų socialinių tinklų.

Įsitraukiant į socialinę žiniasklaidą ir efektyviai ją integruojant į savo WordPress svetainę su PowerWeb pagalba, galite ne tik pagerinti savo svetainės matomumą, bet ir sukurti tvirtesnį ryšį su savo auditorija.

Atraskite, kaip WordPress gali būti pritaikytas kaip efektyvus CRM įrankis, padedant geriau valdyti klientų duomenis,…

Atraskite, kaip WordPress gali būti pritaikytas kaip efektyvus CRM…

Mokinkitės, kaip kurti atsargines WordPress svetainės kopijas, užtikrindami duomenų saugumą ir svetainės atkūrimą bet…

Mokinkitės, kaip kurti atsargines WordPress svetainės kopijas,…

Sužinokite pagrindinius žingsnius, kaip pradėti naudoti WordPress jūsų svetainės kūrimui ir administravimui, suteikiant…

Sužinokite pagrindinius žingsnius, kaip pradėti naudoti WordPress…

Šiame skyriuje sužinosite, kaip lengvai kurti ir redaguoti straipsnius jūsų WordPress svetainėje. Mes suteiksime jums…

Šiame skyriuje sužinosite, kaip lengvai kurti ir redaguoti…

WordPress valdymo skydas yra jūsų svetainės kontrolės centras. Šiame skyriuje pateikiama detali WordPress valdymo skydo…

WordPress valdymo skydas yra jūsų svetainės kontrolės centras. Šiame…

Atraskite, kaip naudoti WordPress įskiepius klientų lojalumo skatinimui, kurdami stipresnius ryšius su jūsų auditorija…

Atraskite, kaip naudoti WordPress įskiepius klientų lojalumo…

Taip pat sužinokite:

Prisijunkite prie PowerWeb šeimos jau šiandien

Neapribokite savo verslo potencialo – leiskite PowerWeb atverti naujas galimybes. Mes čia, kad padėtume Jums pasiekti tai, apie ką svajojote, suvokdami internetinės svetainės svarbą. Pasirinkite planą arba susisiekite su mumis dabar ir pradėkime kurti Jūsų verslo ateitį internete, kartu.

Kaip integruoti socialinės žiniasklaidos mygtukus į WordPress

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp

Norite pasiekti šį ir dar daugiau naudingo svetainių turinio?

Norite pasiekti šį ir dar daugiau naudingo svetainių turinio?