Search
Search

Populiariausios Internetinių Įmokų Surinkimo Įmonės Lietuvoje ir Užsienyje

Skaitymo laikas: 4 min. | Žodžių skaičius: 620

Populiariausi Internetinių Parduotuvių Mokėjimo Sprendimai Lietuvoje ir Užsienio Šalyse

Pateikiame keletą populiariausių mokėjimo variantų, kuriuos galime integruoti į jūsų wordpress, woocommerce svetainę. Štai keletas dažniausiai integruojamų pavyzdžių, lengvesniam pasirinkimui.

Paysera

Naudojamas daugiau nei 13,000 e. parduotuvių, Paysera leidžia mokėjimo iniciavimą tiesiogiai iš populiariausių bankų. Jis pasižymi patogiu sąskaitos valdymu per mobiliąją programėlę ir realiu laiko informavimu apie įplaukas.

PayPal

Pasaulinė mokėjimo platforma, žinoma dėl savo patogumo, siūlo greitus ir saugius mokėjimus internetu, taip pat garantuoja pirkėjų ir pardavėjų apsaugą.

Stripe

Pasaulinė mokėjimų platforma, išsiskirianti intuityvia naudotojo sąsaja ir lengva API integracija. Stripe suteikia galimybę priimti mokėjimus iš visų pagrindinių kredito ir debeto kortelių, bei naudoti Apple Pay ir Google Pay.

Montonio

Estijos startuolio sukurtas mokėjimo vartų sprendimas, integruojantis visus svarbiausius bankus vienoje platformoje ir siūlantis greitą bei efektyvų atsiskaitymo būdą.

Cardinity

Lietuviškas mokėjimų procesorius, siūlantis atsiskaitymą kredito ir debeto kortelėmis su mažais mokesčiais, greitą registracijos procesą ir aukštą saugumo lygį.

Neopay

AB NEO Finance siūlomi atsiskaitymo vartai, leidžia verslui naudoti šiuolaikiškus ir lanksčius mokėjimo sprendimus, lengvai integruojamus ir valdomus.

Opay

Siūlo greitą integraciją su daugiau nei 20 populiariausių mokėjimo būdų Baltijos šalyse, įskaitant internetinę bankininkystę ir mokėjimo kortelės.

MakeCommerce

Estų įmonės siūlomas sprendimas, leidžiantis priimti beveik 20 skirtingų mokėjimo būdų ir integruoti paštomatų pristatymo būdus be atskiros integracijos.

kevin

Lietuvoje kilęs mokėjimo sprendimas, leidžiantis atsiskaityti internetu ir fizinėse parduotuvėse, sklandžiai integruodamasis su pardavimo vietos (POS) terminalais.

Klix

Citadele banko siūlomas sprendimas, leidžiantis atsiskaityti pagrindiniais Baltijos šalyse populiariais mokėjimo būdais ir suteikiant galimybę pirkėjams atsiskaityti išsimokėtinai.

ConnectPay

Lietuvoje registruota įmonė, siūlanti naujoviškų funkcijų poreikius tenkinančią mokėjimo integraciją, su daugybe mokėjimo būdų ir individualių klientų poreikių atitikimu.

Conto QuickPay

Lietuviškas sprendimas, suteikiantis e. parduotuvėms galimybę gauti įmokas internetu per mokėjimo inicijavimo paslaugą (MIP) arba mokėjimo kortelę

Luminor E-Commerce Gateway

Luminor banko siūloma integracija, teikianti mokėjimus el. parduotuvėms iš pagrindinių Lietuvos bankų ir kortelėmis, bei integruojant siuntų pristatymo terminalus.

SEB e.prekybos mokėjimai
Modernūs ir lankstūs mokėjimų vartai, leidžiantys verslui priimti klientų atsiskaitymus internetu, įskaitant „Visa“ ir „Mastercard“ kortelės, Baltijos šalių interneto bankus, „Paypal“ sistemą, ir „Apple Pay“ mokėjimus.
Skrill
Anglijoje įkurtas sprendimas, leidžiantis atlikti operacijas daugiau kaip 40 valiutų per vieną prekybininko sąskaitą, palaikant daugiau nei 100 vietinių mokėjimo būdų.

Atsiskaitymas Kripto Valiutomis

CoinGate

Lietuvių sukurtas mokėjimo kripto valiutomis iniciavimo paslauga, suteikianti galimybę atsiskaityti naudojant Bitcoin, Ethereum ir kitas kriptovaliutas, su galimybe automatiškai konvertuoti į įprastas valiutas.

Coinbase Commerce

Blockchain pagrįsti mokėjimo vartai, siūlantys decentralizuotą kriptovaliutų priėmimo platformą, su tiesioginėmis tarpusavio operacijomis ir patogia sąsaja.

Atsiskaitymas Išsimokėtinai arba Lizingu

Inbank Mokilizingas

Mokėjimo platforma, leidžianti klientams pirkti prekes išsimokėtinai, suteikiant lanksčias mokėjimo sąlygas ir patogų lizingo sutarties sudarymą per e-parduotuvę.

SB Lizingas
Moderni mokėjimo platforma, suteikianti galimybę pirkti prekes išsimokėtinai, išskirstant sumą į mėnesines įmokas, su patogia integracija e-parduotuvėje.

Išsiaiškinkite, kaip tinkamas laikinosios atminties naudojimas gali pagerinti svetainės našumą ir vartotojo patirtį.

Išsiaiškinkite, kaip tinkamas laikinosios atminties naudojimas gali…

Sužinokite, kaip Figma gali padėti kurti įtraukiantį ir funkcionalų svetainės dizainą, gerinant lankytojų patirtį.

Sužinokite, kaip Figma gali padėti kurti įtraukiantį ir funkcionalų…

Sužinokite, kaip svetainės puslapių užkrovimo greitis veikia vartotojo patirtį ir SEO, bei kaip jį optimizuoti.

Sužinokite, kaip svetainės puslapių užkrovimo greitis veikia…

Apsaugokite savo svetainę nuo DDoS atakų: sužinokite efektyviausias prevencijos priemones ir kaip greitai reaguoti.

Apsaugokite savo svetainę nuo DDoS atakų: sužinokite efektyviausias…

Atraskite, kodėl investicija į kokybišką svetainę gali nešti didesnę grąžą ir patikimumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Atraskite, kodėl investicija į kokybišką svetainę gali nešti didesnę…

Išmokite, kaip patikrinti domeno prieinamumą ir svarbą teisingai pasirinkti svetainės adresą.

Išmokite, kaip patikrinti domeno prieinamumą ir svarbą teisingai…

Taip pat sužinokite:

Prisijunkite prie PowerWeb šeimos jau šiandien

Neapribokite savo verslo potencialo – leiskite PowerWeb atverti naujas galimybes. Mes čia, kad padėtume Jums pasiekti tai, apie ką svajojote, suvokdami internetinės svetainės svarbą. Pasirinkite planą arba susisiekite su mumis dabar ir pradėkime kurti Jūsų verslo ateitį internete, kartu.

Populiariausios Internetinių Įmokų Surinkimo Įmonės Lietuvoje ir Užsienyje

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print
WhatsApp

Norite pasiekti šį ir dar daugiau naudingo svetainių turinio?

Norite pasiekti šį ir dar daugiau naudingo svetainių turinio?